دیروز با یه خبر درجه یک حسابی خوشحال شدم و حال دلم عالی شد .

خبر مربوط به موفقیت استاد کیهان کلهر بود با این مضمون :

( ‏????‎کیهان کلهر مرد سال موسیقی شد

کیهان کلهر نوازنده کمانچه و از موسیقی دانان معاصر ایرانی جایزه بزرگ موسیقی وومکس، مرد سال موسیقی ۲۰۱۹ را دریافت کرد، کلهر در زمان دریافت جایزه از استاد بزرگ موسیقی ایران ⁧#شجریان⁩ تشکر کرد.) 

چقدر اون لحظه حالم خوب شد طوری که دلم میخواست از صمیم قلب از استاد کلهر تشکر کنم و بگم : توی این روزای سخت که اکثر ایرانیا دارن تجربه می کنن ،خبرای خوب اینچنینی که هر چند وقت یه بار درمورد شما به گوش میرسه یه عالمه انرژی ،یه عالمه دلخوشی، یه عالمه افتخار و یه عالمه از هر چیز خوبی که فکرشو بکنی نصیب مردم میکنه .

دلم میخواست بلند بگم خیلی خوبی ،خیلی هنرمندی ،خیلی استادی ،خیلی ماهی که داری بهترین جوایز رو از دم درو میکنی و میای .

آخه مگه بهتر از تو داریم ؟ والا به خدا خیلی عشقی .

هربار با دوستایی که اهل موسیقی ان و اونجوری که باید میشناسنت ،حرف زدم ،گفتم : وقتی  به موسیقی تو گوش میدم غیر ممکنه حس نکنم که از زمین کنده شدم و دارم پرواز میکنم ،

غیر ممکنه فایلهای صوتی که از نوازندگیت گوش میدم رو به صورت تصویری توی ذهنم نبینم .اون حالتای عجیب و غریب ،اون حس بینظیری که حین ساز زدن داری مگه میشه تو جون آدم رسوخ نکنه و  آدمو دیونه نکنه ؟ 

من که اون طرز نشستن و ساز زدن ،اون حسی که یا صورتت رو به سمت زمین میبره و یا رو به آسمون وانگار نه انگار که توی این دنیایی ،بهش میگم دیوونگی ،اونم از نوع مسریش . 

شنیدم رسیدن به عرفان هفت مرحله داره ،رسیدن به عشق هفت وادی داره ، و خیلی هفت تاهای مقدس دیگه ، تجربه ی شنیدن ساز تو این هفت تاهای با ارزش رو برام ممکن میکنه اونم نه قدم قدم و آهسته ، نه با رنج وسختی ،همه ی اینا یهویی اتفاق می افته توی همون لحظه ای که از زمین کنده میشم ،همون لحظه ای که چشمامو میبندم و سرم و روی بدنم حس نمی کنم .

وقتی سازت رو دست میگیری انگار که عضوی از بدنته شایدم چیزی بیشتر از اون .چون شیی که بتونه به این قشنگی حالتهای درونی یه نفرو بیان کنه مسلما از هرچیز دیگه ای  باارزش تره و وقتی کمانچه ت رو می بوسی دقیقا داری به همین موضوع اشاره میکنی . 

خلاصه که خیلی دوست داریم .

باعث افتخارمونی و برات طول عمر همراه با سلامتی و دلخوشی آرزو میکنیم .

ممنون که دنیا رو برامون قشنگ میکنی .

موسیقی ,کلهر ,خیلی ,استاد ,عالمه ,زمین ,زمین کنده ,استاد کلهر ,بزرگ موسیقی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سیو فا کانون آگهی و تبلیغاتی نصرت دانلودها هیپ هاپی شو تخصصی ترین وبگاه خبری دنیای سینما و تلویزیون نانوسافت یه مامان و دو نصفی :)