سلامی چو بوی خوش آشنایی????

احوالتون؟ خوب و خوشید که انشالله؟

من دوباره قراره یک برنامه ای برای خودم بچینم و درگیری ذهنیم اجازه نمیده خودم رو جمع و جور کنم و اینجا بنویسم عذرخواهم

اما ازتون تفاضا دارم دعام کنید???????????? شما همتون ماه هستید میدونم با دل های مهربونی که دارید و پیام های محبت آمیزتون همیشه دعاگو بودید????

چند روز پیش بابا همین که ماشین رو پارک کرد، داداش کوچیکه دویید اومد و گفت: بابا خورده زمین و نمیتونه پیاده شه!!

(بابا خعلی لوسه???? ما هم گفتیم حالا یکم درد داره خودشو لوس میکنه!!)

خلاصه پیاده شد و دیدیم نه بابا خاکی و گلی. بعد شروع کرد به تعریف:

از ماشین پیاده شدم که مسجد برم(همیشه موقع اذان هرجا باشه مسجد پیدا میکنه و نماز میخونه، یک دوره تصمیم گرفت چهله نماز جماعت رفتن و خوندن بگیره که چندبارم وسط چهله بهم خورد اماااا بلاخره تونست وعادت همیشگی شد???? واقعا آدمی به خلقیاتی که میپسنده میرسه)

القصه پاشون کنار جوی لق میخوره و میاد بیفته توو جوی که خودشون رو پرت میکنن اون سمت جوی توو باغچه که خدایی نکرده دست و پاشون نشکنه (پدر گانگستر????) امااا با پهلو میفتن روی قرنیز کنار جوی و آخ از نهادش بلند میشه. (و الان بنده خدا چند روز هست درد داره که من فکر میکنم از دنده اشون هست???? دکترم رفتیم، به بابا گفت بنظر من کوفته شده اما اگر میخواید عکس بنویسم که بابا گفتن: نه عکس نمیخواد????????)

حالا تا اینجا رو داشته باشید:

مامان کلا شخصیتش آرومه و ناراحتم بشه توو دل خودشه امااا بابا قبلا گفتم کاااامل بروز میده، مامان در حین تعریف بابا با یک قیافه درهم و دل سوخته فقططط نگاه میکرد تا بابا گفت:

خلاصه یه آخ بلندی گفتم همه مسجدیا دورم جمع شدن، سر بلند کردم یه خانومی زد توو صورت خودش گفت: آخی ی ی بنده خدا. یه خانوم دیگه بهم شکلات داد، من میگفتم مرسی طوریم نشده که، اون خانومه میگفت: نه آقای حاجی بخورید الان گرمید متوجه نیستید???? دیگه زیر بغلم رو گرفتن و توو مسجد بردنم

داداش کوچیکه: زن ها!!!

بابا: نه اونا فقط دل میسوزوندن، مردها بردنم????????????

هیچی یهو مامان و ما رو بگید غش کردیم از خنده و مامان که هم دلش سوخته بود هم یکم حرصش گرفته بود، گفت: پس بگو برای چی خوردی زمین????????????☺

خب من برم که جاروبرقی در انتظارمه. تا درودی دیگر بدرود????

مامان ,مسجد ,پیاده منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نظام نوین اموال خرامه ..::ایستگاه دانلود مداحی ذاکرین کرمان..::*سایت مداحان مطرح استان کرمان* شبنم فروشگاه پرشین فروش فلزیاب اصل فروشگاه اینترنتی مدیناس فکر مثبت و جذب آسان